Частотно – резонансна терапія в практиці сімейного лікаря

Частотно – резонансна терапія в практиці сімейного лікаря

Павлусенко І.І.

Харківська медична академія післядипломної освіти

Актуальність проблем подальшого розвитку первинної медико – санітарної допомоги на засадах сімейної медицини, як напряму реформування системи охорони здоров’я населення України, викликають необхідність наукового обґрунтування підвищення рівня якості роботи, пошук і розробки дієвих та економічно ефективних методів і технологій профілактики, діагностики, лікування та реабілітації для закладів первинного рівня надання медичної допомоги та їх впровадження в практику.

В центрі сімейної медицини « Здоров`я сім`ї» сумісно з лабораторією сімейної медицини ХМАПО було розроблено та апробовано пристрій « БРТ – ПАРКЕС» для проведення частотно – резонансної та біорезонансної терапії. Пристрій « БРТ – ПАРКЕС» розроблено для використання в амбулаторно – поліклінічних та стаціонарних закладах і для самостійного застосування пацієнтами вдома.

Людський організм являється джерелом, а також сенсором цілого спектра електромагнітних випромінювань. Всі життєві процеси по суті – це хвильові процеси. Певно хвильові характеристики мають всі органи, тканини, клітини. Якщо системи організму працюють гармонійно – людина здорова,

дисгармонічні ( патологічні) електромагнітні сигнали виникають при захворюванні навіть в доклінічному періоді.

Частотно – резонансна терапія полягає в корекції функцій організму під впливом електромагнітних випромінювань певних параметрів, подібно тому , як камертон відповідає на певний частотний спектр звукової хвилі. Це терапія електромагнітними коливаннями з якими структури організму входять у резонанс.

У людини основними джерелами електричних і електромагнітних сигналів є м’язова, невральна та метаболічна активність. Частотно – резонансна терапія запускає власні процеси регуляції і здатності організму до регуляторних процесів. Метод практично не має протипоказань , ефективний при всіх відомих захворюваннях ( ефективність 75 -85%) може застосовуватися з будь – якими терапевтичними засобами.

Показники клінічної ефективності лікування пристроєм « БРТ – ПАРКЕС» при деяких захворюваннях та станах становить: скорочення тривалості гострих запальних захворювань (81% пацієнтів) попередження рецидивів хвороби (96%); перехід загострення в стадію стійкої ремісії (73%); покращення самопочуття (88%); зменшення добової дози призначених ліків (58%); зменшення частоти гіпертонічних кризів(44%); знеболювальна дія (85%); прискорення загоєння ран, забоїв (64%) ; спазмолітична дія (53%); протипаразитарна дія(88%).

Висновок. Використання частотно – резонансної терапії в закладах загальної практики – сімейної медицини дозволяє покращити якість лікувальної та профілактичної роботи сімейних лікарів, зокрема: попередити перехід гострих захворювань у хронічні, скоротити термін лікування хворих та суттєво покращити стан здоров’я пацієнтів.Добавить комментарий